Bebek Düşürme Yöntemleri

Bilindiği üzere bebek düşürmek üzere geçmişten günümüze bir çok yöntem denenmiş bazılarında başarılı olunup bazılarında sonuç hüsranla bitmiştir. Koca karı yöntemleri olarak ifade edilen, tepinme, zıplama, baskı yapma, aspirin içme vs ile düşük yapma hem sağlıksız olup hemde anne sağlığına büyük zarar vermektedir. Bu tür sağlıksız eski tür düşük yapma yöntemi büyük risk taşıyıp ölümle de sonuçlanabilmektedir. Bu yazımızda sizlere bebek düşürmek için neler yapılmalıdır? sorusuna cevap vermeye çalışacağız.

Dünya da 50’den fazla ülke de güvenle kullanılan ve Dünya Sağlık Örgütünün temel ilaçlar listesine aldığı Cytotec düşük hapı düşük yapmak için kullanılan en iyi ilaç olarak bilinmektedir. Ülkemizde kürtaj 10 haftaya kadar yasal olup uzman hekimlerden destek alabilirsiniz. Cytotec 200 mcg eczaneler de satılması durdurulmuştur. Sadece güvenilir yurt dışına gidip gelen kişilerden temin edebilirsiniz.

Cytotec düşük hapı doğal yollarla düşük yaptırdığından hem maliyeti düşük ve sağlık açısından güvenlidir. Ameliyatsız düşük için tek çözüm olarak bilinen düşük hapları en çok kullanılan yöntemlerden biridir. Kullanımı uzman hekim tarafından belirtilen cytotec düşük hapıdüşük yapmak için en ideal haptır. Hamilelik haftasına göre kullanımı belirtilen cytotec düşük hapı kesin çözümdür.

Bebek Düşürme Yöntemleri makalemizde daha önce de Cytotec İlacı Nedir isimli ilacın tanıtımını sizlere yapmıştık.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir